Honda Civic Amerikan Park Sistemi

Honda Modifiye honda tarafından 5 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Honda Civic Amerikan Park Sistemi

Japon çizgilerinin en güzel halini yansıtan Civic‘i süslemek ve ışıklandırmak adına yapılan Amerikan park sistemini bugün sizlere anlatmak istedik. Amerikan Park, araçlarımızda park dediğimiz modda sinyal kısımlarının sabit olarak yanması anlamına gelmektedir. Peki bu ne anlama gelir derse de tamamen hoş durması ve özellikle havanın karardığı zamanlarda farklı bir görüntü oluşturmaktadır.

Ülkemizde amerikan park sistemi iki adet uygulama ile yapılmaktadır. Bunlar beyinli ve beyinsiz olarak ikiye ayrılmaktadır.

Beyinsiz amerikan park sistemi, takılır takılmaz direk olarak sinyallerinizi yakar ve olduğu gibi kullanılır herhangi bir müdahale olmaz.

Beyinli amerikan park sistemi ise sinyallerin rengini açabilir, kısabilir veya tamamen kapatabilirsiniz.

İki part sisteminin avantajı dezavantajı nedir?

Aslında iki tip sistem de aynıdır. Sonuç olarak ikisi de ön farınızdaki sinyal kısımları sabit yanar. Ancak beyinli sistemde kısma – açma veya tamamen kapatma sistemi oldukça büyük bir avantajdır. Neden derseniz?

Amerikan Park sistemi maalesef muayeneden geçmiyor. Bu yüzden beyinli almak en mantıklısıdır. Muayeneye gitmeden önce sistem kapatılarak, muayeneden geçmeniz sağlanır, sisteminizi tamamen sökmek gerekmez.

honda (Tüm Yazılarını Gör)

Honda Civic hayranı bir zat!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Honda Civic Mugen RR ne demek?

    Honda Civic, ülkemizde oldukça sevilen ve maddi anlamda da herkesin elde edebileceği harika çizgileri olan bir araç. Kendi segmentinde çizimi ve motor aksamının sağlamlığı ile neredeyse herkesin gönlüne sevgisi olan Civic’ler en eski ...

  • Rölantide Titreme Neden Yapar?

    Honda Civic’iniz var ve gözünüz gibi bakıyorsunuz. Her gün bindiğiniz de rutin kontroller dışında garip bir sarsıntı veya rölanti de yani gaza bastığınızda aracınızdan bir titreme veya alışagelmedik bir sallantı duyuyorsanız, sıkıntı ...

  • Honda Civic için En Uygun LPG Markası

    Honda Civic konusunda en çok merak edilen konulardan biri de LPG sistemleridir. Motor ve sağlamlık konusunda belirli standartların üzerine çıkan Honda lpg sistemleri konusunda da kullanıcılarına yük olmuyor. Honda Civic, en çok tutulan segm...

Yorum Yazın
Aracınız anahtarı ile ilgili olacak sorunlarda mutlakaimmobilizer Anahtar sitesini takip edin.