Honda Civic Amerikan Park Sistemi

Honda Modifiye honda tarafından 4 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Honda Civic Amerikan Park Sistemi

Japon çizgilerinin en güzel halini yansıtan Civic‘i süslemek ve ışıklandırmak adına yapılan Amerikan park sistemini bugün sizlere anlatmak istedik. Amerikan Park, araçlarımızda park dediğimiz modda sinyal kısımlarının sabit olarak yanması anlamına gelmektedir. Peki bu ne anlama gelir derse de tamamen hoş durması ve özellikle havanın karardığı zamanlarda farklı bir görüntü oluşturmaktadır.

Ülkemizde amerikan park sistemi iki adet uygulama ile yapılmaktadır. Bunlar beyinli ve beyinsiz olarak ikiye ayrılmaktadır.

Beyinsiz amerikan park sistemi, takılır takılmaz direk olarak sinyallerinizi yakar ve olduğu gibi kullanılır herhangi bir müdahale olmaz.

Beyinli amerikan park sistemi ise sinyallerin rengini açabilir, kısabilir veya tamamen kapatabilirsiniz.

İki part sisteminin avantajı dezavantajı nedir?

Aslında iki tip sistem de aynıdır. Sonuç olarak ikisi de ön farınızdaki sinyal kısımları sabit yanar. Ancak beyinli sistemde kısma – açma veya tamamen kapatma sistemi oldukça büyük bir avantajdır. Neden derseniz?

Amerikan Park sistemi maalesef muayeneden geçmiyor. Bu yüzden beyinli almak en mantıklısıdır. Muayeneye gitmeden önce sistem kapatılarak, muayeneden geçmeniz sağlanır, sisteminizi tamamen sökmek gerekmez.

honda (Tüm Yazılarını Gör)

Honda Civic hayranı bir zat!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Honda Civic Şanzuman Yağı Ne Kullanmalı

    Honda Civic 2007-2012 modeli olan FD6 kasalar için yazmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz gibi şanzuman, motordan baskı balata yardımı ile aldığı hareketi istenilen tork şiddetinde şaft ve diferansiyele ileten bir parçadır. Görevleri ise vitesl...

  • Kahverengi Honda Olur mu? – 45 E 6363

    Manisa’dan bir araç olan 45 E 6363, Kahverengi boyası ile farklı bir tarz ortaya çıkarıyor. Bildiğiniz üzere ülkemize honda sınırlı sayıda renk getirmekle beraber, çok fazla renklerine erişemiyoruz. Tamamen kendi zevkine göre modifiye...

  • Honda Civic 2007-2012 FD6 Buji

    Honda Civic’lerin dayanılmaz hafifliği, az yakışı ve rahatını kullanan herkes bilir. Özellikle sedan olması ve 1.6 motora sahip olması ve kilometre başı 20 kuruş ve daha aşağısına kadar yakabilme becerisi ile Honda Civic 1.6’lar...

Yorum Yazın
Aracınız anahtarı ile ilgili olacak sorunlarda mutlakaimmobilizer Anahtar sitesini takip edin.