2018 Volkswagen Polo

Haberler honda tarafından 2 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
2018 Volkswagen Polo

Küçük sınıf araçların lideri olan Volkswagen Polo sonunda yeni bir tarıma kavuşuyor. Volkswagen Polo yeni modelinin tanıtımı Berlin’ de yapılmıştır. Yapılan tanıtım ile birlikte de çok fazla sayıda kişiyi bu yeni araçlar etkilemeyi başarmıştır.

Polo son modelini 6 yıldır yollarda kullanır. Kuşkusuz ki küçük araç isteyenlerin en çok tercih ettiği model Polo’ dur. Volkswagen 6 yılın ardından artık Polo’ yu yeniden piyasaya sürmeye karar vermiştir. Küçük dokunuşlar ile yenilediği araç da müşterilerinin büyük beğenisini toplamıştır. Her zaman küçük araçların en güvenilir olan olarak tanınan Polo, yeni modeli ile güvenilirliliğine pek çok özellik daha eklemeyi başarmıştır.

Volkswagen Polo Özellikleri

Görünümdeki şıklık ve küçük araba ihtiyacınız güvenli bir şekilde karşıladığı için Polo her zaman Türkiye’ de ve de dünyada en çok tercih edilen modellerin içerisinde yer alır. Sıfır araç al sitemiz sizi tercih edilen araçların bilgisine ulaştırır. Sitemizi ziyaret ederek sıfır araçlar ile ilgili her türlü bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu sayede de araçların karşılaştırmasını yapabilir ve içlerinden hem bütçenize hem de beklentilerinize uygun olanları tercih edebilirsiniz.

Yenilenen Volkswagen Polo, artık daha hızlı ve daha dinamik bir forma ulaştı. Gövde rengi tamamen yeni seçenekler ile insanların karşısına çıkar. Ancak Polo’ da asıl dikkat çeken özellik ise led farlar olmuştur.

Selef modeline göre yeni Volkswagen Polo 81 mm daha uzundur. Ayrıca 7 cm genişlik de yine Polo’ nun 2018 modelinde ortaya çıkar. Bu durum Polo’ nun yaşam alanının genişlemesine olanak sunmuştur. Daha fazla kullanılan Led farlar ve Led spotlar ile de oluşturulan yaşam alanı şık bir hale gelmiştir.

2018 model Volkswagen Polo araçlarının dingil uzunluğu da 94 mm arttırılmıştır. Bu sayede arka koltukta oturanlar için daha geniş bir diz mesafesi oluşturulur. İç yapısındaki bu değişiklikler ile Polo küçük araçlar içerisinde artık sadece en güvenli olma özelliğine değil; aynı zamanda en geniş olma özelliğine de sahiptir. Sifiraracal sitesinde inceleyeceğiniz tüm özellikler ile de araçla ilgili bilgilerinizi daha doğru bir şekilde verebilirsiniz.

İnsanlar araç satın alırken genellikle akıl karışıklığı yaşar. Çünkü her aracın sahip olduğu özellik ve donanımlar birbirinden farklıdır. Sitemiz bu konuda size kolaylık sağlamak için araç karşılaştırma özelliği sunar. Bu sayede arzu ettiğiniz modelleri karşılaştırarak en doğru kararı verebilirsiniz. Böylece sizin için en doğru olan otomobil kullanımına sahip olabilirsiniz.

Volkswagen Polo Fiyatları

2018 model Polo fiyatı ile ilgili en doğru bilgilere sifiraracal.com adresinden sahip olabilirsiniz. Polo yeni modeli ile güvenliğe daha fazla önem verir. Yaya takip sistemi, şehir içi frenleme sistemi ya da hız sabitleme özellikleri ile sürücülere pek çok kullanım kolaylığı sunar.

honda (Tüm Yazılarını Gör)

Honda Civic hayranı bir zat!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Honda Civic 2007-2012 FD6 Buji

    Honda Civic’lerin dayanılmaz hafifliği, az yakışı ve rahatını kullanan herkes bilir. Özellikle sedan olması ve 1.6 motora sahip olması ve kilometre başı 20 kuruş ve daha aşağısına kadar yakabilme becerisi ile Honda Civic 1.6’lar...

  • Honda Civic Mugen RR ile Muayene Girmek

    TÜV Türk muayenelerinden adeta korkar olduk. Çünkü aracımızda bir şey yok diyerek gidip, ağır kusurla döndüğümüzde TÜV Türk’ün aslında ne denli sık dokuyup ince döşediğini anlayabiliyoruz. Kısaca araç check-up’ı olan muayenelerd...

  • 06GL973 – Honda Civic Mugen RR

    Honda Civic’in dünya çapında en çok tutulan (ülkemizde en çok tutulan renk) renklerinden biri olan bu harika beyaz’ın Ankara’daki sahibi tamponları Mugen RR tamponlar ile değiştirmiş. Harika bir görüntü ortaya çıkmış. &nbs...

Yorum Yazın
Aracınız anahtarı ile ilgili olacak sorunlarda mutlakaimmobilizer Anahtar sitesini takip edin.